Задать вопрос мануальному терапевту

Имя (обязательно)

Email

ВопросВОПРОС:
Зараз у мене нічого не болить, але при профілактичному обстеженні у мене виявлена грижа в поперековому відділі хребта. Чи можливе лікування у мануального терапевта в моєму випадку?

ОТВЕТ
Так, вам не потрібно чекати коли з’являться болі, їх можна попередити. Біль — це крик про допомогу, коли компенсаторні можливості вичерпані. Лікування краще починати до появи болів.ВОПРОС:
У мене коксартроз III ступення, ортопеди пропонують мені робити протезування тазостегнового суглоба. Може бути ще можна мені допомогти мануальна терапія?

ОТВЕТ
Мануальна терапія найбільш ефективна при функціональних (оборотних) порушеннях. При грубих змінах в суглобах мануальна терапія не ефективна. У даному випадку вимагається оперативне лікування. Перед оперативним лікуванням, для того щоб запобігти рецедивів, необхідна передопераційна підготовка. Після операції вчасна і ефективна реабілітація допоможе відновитись.ВОПРОС:
Чи небезпечне проведення мануальної терапії? У поліклініці лікар мені сказав, що мануальна терапія мені протипоказана.

ОТВЕТ
Проведення мануальної терапії кваліфікованим фахівцем є безпечною процедурою. Питання про протипоказання до лікування методом мануальної терапії повинен приймати тільки Ваш лікуючий лікар.ВОПРОС:
З якого віку можливо розпочати лікування дитячого сколіозу у мануального терапевта

ОТВЕТ
В 6-7-років. Після закінчення пубертатного періоду(12-18 років) жоден метод лікування, окрім хірургічного, не може допомогти кардинально у виправленні постави вашої дитини.